Hyundai в Україні

 

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" є офіційним дистриб'ютором Hyundai Motor Company на території України з 1999 року. Компанія створена з метою реалізації і надання якісного сервісу автомобілям всесвітньо відомої корейської марки Hyundai в Україні.

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" має найбільш розгалужену дилерську мережу, яка дозволяє надати високий рівень обслуговування клієнтів по всій країні. Автосалони HYUNDAI - це компактно сплановані центри з продажу та обслуговування автомобілів, що відповідають найсучаснішим європейським стандартам якості і дизайну.

Бренд Hyundai в Україні представлений широким модельним рядом: від малого класу до представницького і позашляховиків.

Ми пропонуємо унікальні для ринку України гарантійні умови: 5 років або 100 000 км пробігу, та 4 роки без обмеження пробігу.

Автомобілі Hyundai зарекомендували себе як сучасні, надійні і невибагливі в експлуатації. Інноваційність, технологічність, надійність, оптимальне співвідношення ціни і якості, а також високий рівень гарантійного обслуговування, роблять продукцію Hyundai однією з найпопулярніших як в Україні, так і на провідних світових ринках.