Hyundai Motorsport в сезоні WRC-2020: діючий чемпіон у складі команди та оновлений гоночний автомобіль


Напередодні старту чергового, 48-го за рахунком сезону Чемпіонату світу з ралі, Hyundai Motorsport офіційно представила новий склад екіпажів-учасників команди, вдосконалений ралійний автомобіль i20 Coupe WRC і оголосила про наміри поборотися за чемпіонський титул в особистому заліку і закріпити успіх в Кубку виробників.

Після тріумфальної перемоги в Кубку виробників 2019 року команда Hyundai Motorsport заявила про наміри завоювати чемпіонський титул в Кубку і особистому заліку у 2020 році (в минулому чемпіонаті лідер команди, Тьєрі Невілль, зайняв в особистому заліку друге місце). Досягти цього команда планує за рахунок оновленого складу гонщиків і вдосконаленого ралійного автомобіля - Hyundai i20 Coupe WRC.

Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 6

"Минулий рік став роком високих досягнень для бренду N і команди Hyundai Motorsport. Перемога в Кубку виробників WRC-2019 після шести довгих років наполегливої ​​боротьби за титул - вершина в історії команди, якою ми дуже пишаємося. У 2020 році ми сподіваємося примножити успіх, утримавши титул переможця Кубка виробника WRC, і додавши до нього перемогу в особистому заліку. Для цього у нас є всі складові - кваліфіковані гонщики, які мають досвід перемог у Чемпіонаті, а також модернізований автомобіль Hyundai i20 Coupe WRC", - заявив президент Hyundai Motorsport Скотт Но.

За словами Андре Адамо, директора Hyundai Motorsport, прихід нового екіпажу - естонців Отта Тянака і Мартіна Ярвеоя, які здобули чемпіонське звання в сезоні WRC-2019 в особистому заліку, дозволить команді зміцнити лідерські амбіції. Крім естонського дуету, кольори команди в новому сезоні захищатимуть екіпажі Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль, Данні Сордо/Карлос дель Барійо та Себастьян Льоб/Даніель Елена. При цьому, два екіпажі Тянак/Ярвеоя і Невілль/Жільсуль виступатимуть на всіх етапах Чемпіонату, а дуети Сордо/дель Барійо та Льоб/Елена будуть змінювати один одного в залежності від стратегії команди на певний етап.

Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 7

"Непростий етап адаптації в новій команді, вважаю, позаду. Я вдячний всьому колективу Hyundai Motorsport за теплий прийом. Задоволений і моєю новою машиною, Hyundai i20 Coupe WRC, яку я вже випробував під час тестових заїздів у грудні. Я з нетерпінням чекаю початку Чемпіонату, адже нам доведеться боротися за чемпіонський титул з досвідченими суперниками", - сказав Отт Тянак.

У свою чергу, Тьєррі Невілль, лідер Hyundai Motorsport, підкреслив, що минулорічний тріумф у Кубку виробників дозволив команді повірити в свої сили і в новий сезон вона входить з чітким завданням - домогтися перемог в обох дисциплінах.

Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 8

У 2020 році географія Чемпіонату світу з ралі розшириться: етапи гонки візьмуть три нові країни - Кенія (16-19 липня), Нова Зеландія (3-6 вересня) і Японія (19-22 листопада). Перша гонка сезону відбудеться 23-26 січня 2020 року в Монте-Карло.

 
Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.