Вперед. Заяви про себе.

У житті маленькі речі мають велике значення. Як у випадку з i10. Завдяки оновленому, виразному дизайну та гігантському вибору найсучасніших технологій цей розумний міський автомобіль дарує вам стиль та гнучкість, необхідні для життя за вашими правилами.

Ідеально підходить для обмеженого простору та великих справ.

Міські вулиці іноді бувають переповненими. Тому, коли справа доходить до проїзду вузьких перехресть та втискування у тісні паркувальні місця, ви полюбите покращену маневровість цього розумного міського автомобіля. Маючи довжину всього 3,67 метра та ширину 1,68 метра, i10 поєднує в собі компактну зовнішність та просторий салон з достатньою кількістю місця та гнучкості, щоб відповідати багатьом життєвим ситуаціям.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 10

  Динамічний і стильний.

  Завдяки плавним лініям і м'язистим контрастам, оновлений дизайн i10 привертає увагу більш спортивною посадкою, новими колісними дисками і витонченим, оновленим LED-освітленням.

 2. Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 11

  Найсучасніший зв'язок.

  Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком з новим повністю цифровим 8-дюймовим сенсорним екраном, бездротовими Apple CarPlay™ та Android Auto™.

 3. Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 12

  Більше безпеки та душевного спокою.

  Завдяки одному з найповніших пакетів технологій активної безпеки в своєму класі, що містять Hyundai Smart Sense – передові асистенти допомоги водієві від Hyundai.

  Новий погляд на сміливий дизайн.

  Динамічний зовнішній вигляд i10 із плавними лініями та мускулистими контрастами миттєво приверне увагу. Спереду нові світлодіодні денні ходові вогні, вбудовані в широку чорну решітку радіатора, що разом з оновленим дизайном рельєфних фар справляє дуже спортивне враження. Інтер'єр салону оснащений новим багаторівневим освітленням, новим повністю цифровим блоком керування, що разом з новітніми мультимедійними технологіями порадують своїх власників чистим і сучасним виглядом.

  Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 20

  Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком.

  Залишайтеся на зв'язку легко завдяки 8-дюймовому екрану та функціям Apple CarPlay й Android Auto.

  Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

  Як і кожен автомобіль Hyundai, новий i10 був побудований за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію 5 років або 100 000 км пробігу, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

  Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 21
  Нyundai i10 — купити Хюндай i10, ціна Хюндай ай 10 | Paritet - фото 22

  Дізнайтеся більше про Hyundai i10.