Краса електричних інновацій.

Дивовижно красивий і досконалий, IONIQ 5 змушує переосмислити погляд на електроавтомобілі. Маючи інноваційнийно-концептуальний дизайн та ряд унікальних інтелектуальних технологій, він був створений, щоб везти вас далі – з ще більш швидкою зарядкою та бездоганним стилем.

 1. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 8

  Електризуючий дизайн.

  Натхненний футуристичним дизайном Concept 45 EV, витончена чуттєвість IONIQ 5 є даниною поваги до дизайнерської спадщини Hyundai, переосмисленої для майбутнього.

 2. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 9

  Платформа E-GMP.

  Насолоджуйся швидшою зарядкою, збільшеним запасом ходу, кращою керованістю та більшим простором у салоні завдяки інноваційній, електричній глобальній модульній платформі Hyundai, розробленою спеціально для EV.

 3. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 10

  Розумний простір.

  Завдяки нашій спеціальній платформі для електроавтомобілів ми змогли створити інтер'єр з елементами рухомого простору, що дарує абсоютно новий досвід перебування в автомобілі.

  Майбутнє електричної мобільності вже настало.

  Завдяки захоплюючому дизайну та динаміці водіння, а також 800 вольтній батарейній системі для надшвидкої зарядки, цей новаторський електричний CUV демонструє виняткову продуктивність.

  Що таке електроавтомобіль?

  IONIQ 5 – це так званий акумуляторний електроавтомобіль (Battery Electric Vehicle, скорочено BEV). Повністю електричні транспортні засоби, такі як IONIQ 5, не використовують пальне та мають нульові викиди в атмосферу. А оскільки вони не мають зчеплення чи передач, то кошти на обслуговування автомобіля є меншими, а динаміка розгону – швидшою, завдяки доступному одразу, високому крутному моменту. Це плавне та швидке прискорення забезпечує дуже динамічну та захоплюючу їзду.

  1. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 13

   Нульові викиди.

   Оскільки IONIQ 5 не використовує ні бензин, ні дизель, він не спричиняє шкідливі викиди, забезпечуючи при цьому пробіг до 481 км.

  2. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 14

   Ніяких замін масла. Менше обслуговування.

   Обслуговування електричних транспортних засобів є дешевшим, оскільки їм не потрібні мастило в двигуні, трансмісійна система чи каталітичний нейтралізатор, а це означає менші витрати на технічне обслуговування та відсутність заміни масла.

  3. Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 15

   Миттєве прискорення.

   Блискавичний стрибок – тобі сподобається дуже спортивне прискорення. IONIQ 5 розганяється від 0 до100 км/год за 5,2 секунди у двомоторному повнопривідному виконанні з батареєю 77,4 кВт-год.

   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 16

   Безпека наступного рівня.

   Насолоджуйся максимальною захищеністю завдяки найвищому серед моделей Hyundai рівню безпеки та функціям допомоги водієві, включаючи 2-ий рівень автономності технологій безпеки.

   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 17

   Широкі можливості підключення.

   Оснащений рядом інтуїтивних інтелектуальних технологій, IONIQ 5 дозволяє тобі бути на звязку, коли захочеш.

   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 18

   Розумна зручність. Дивовижний комфорт.

   Дизайнери Hyundai переосмислили інтер'єр, щоб подарувати абсолютно новий досвід перебування в машині з розумними та зручними функціями і дивовижним комфортом.

   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 19

   Електричні характеристики.

   Насолоджуйся максимальною захищеністю завдяки найвищому серед моделей Hyundai рівню безпеки та функціям допомоги водієві, включаючи 2-ий рівень автономності технологій безпеки.

   Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

   Як і кожен Hyundai, IONIQ 5 побудований за найвище-можливими стандартами якості. І ми підтримуємо цю якість завдяки 5-річній гарантії, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими речами в житті, не турбуючись про свою машину. Крім того, на високопродуктивну літій-іонну полімерну батарею поширюється гарантія на 8 років або 160 000 км, залежно від того, що настане раніше. Насолоджуйтесь додатковим спокоєм, який дає вам одна з найкращих гарантій на автомобільному ринку.

   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 20
   Hyundai IONIQ 5 — купити Хюндай Іонік 5, ціна Х.ндай Іонік 5 | Paritet - фото 21

   Дізнатись більше про IONIQ 5.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. 1
   2. 2