Вчора на Нью-Йоркському міжнародному автосалоні (NYIAS), на церемонії нагородження World Car Awards оголосили переможців, і головну перемогу отримав електричний стрімлайнер Hyundai IONIQ 6 - Всесвітній автомобіль року. 

Нагороди IONIQ 6 на церемонії World Car Awards: 

  • Всесвітній автомобіль року, 
  • Всесвітній електромобіль року 
  • Найкращий автомобільний дизайн року. 

Журі конкурсу високо відзначило унікальний аеродинамічний дизайн та високий запас ходу моделі. До складу журі увійшло 105 автомобільних журналістів з 35 країн. Це вже друга поспіль потрійна нагорода Hyundai на конкурсі World Car of the Year. Минулого року журі назвало IONIQ 5 переможцем у тих самих категоріях.

Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 6

“Ми дуже щасливі здобути цю престижну нагороду вже вдруге поспіль. Це є визнанням надзвичайних талантів та високих зусиль кожного працівника в Hyundai Motor Company, що бере участь у створені електричних автомобілів”, – сказав Джехун Чанг, президент і генеральний директор Hyundai Motor Company. “Це визнання підкріплює наше прагнення бути світовим лідером у сфері електрифікації транспортних засобів і спонукає нас бути ще кращим постачальником розумних рішень для мобільності”.

“Ми завжди прагнемо спілкуватися з нашими клієнтами на емоційному рівні, дизайн IONIQ 6 дійсно можна характеризувати, як щось унікальне у цій сфері”.  IONIQ 6 має сміливий обтічний екстер’єр, що об’єднує у собі сильну емоційну привабливість з аеродинамічною ефективністю”, — сказав Сан Юп Лі, виконавчий віцепрезидент і керівник глобального дизайнерського центру Hyundai. “Внутрішній простір автомобіля можна порівняти з власною студією, яка пропонує продумані деталі простору та виважену функціональність, що, на нашу думку, покращить дизайн електромобілів”.

IONIQ 6 — це друга модель суббренду повністю електричних автомобілів IONIQ. Автомобілі конкуренто вирізняються спеціальною архітектурою Electric-Global Modular Platform (E-GMP), яка крім низки дизайнерських та технологічних рішень дозволяє надшвидку зарядку у 800-В, що дозволяє відновити заряд автомобіля від 10 до 80% всього за 18 хвилин.

Завдяки наднизькому коефіцієнту опору – 0,21, IONIQ 6 є одним із найбільш аеродинамічних і енергоефективних електричних автомобілів на ринку. Номінальний пробіг WLTP на одному заряді становить 614 км. Стандартна моноприводна модель з 18-дюймовими дисками споживає 13,9 кВт/год/100 км по WLTP.

Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 7

IONIQ 6 володіє широким набором функцій, серед яких: Vehicle-to-Load (V2L), що дозволяє живити інші електричні пристрої, навіть заряджати інший електричний автомобіль.

Різноманітні системи допомоги водієві, зокрема автономне водіння II рівня. Можливість бездротового оновлення програмного забезпечення.

Просторий і ергономічний салон повністю використовує переваги подовженої 2950 мм колісної бази для забезпечення низки додаткових функцій, таких як двоярусне кольорове освітлення, імітація звуку роботи двигуна, преміальна аудіосистема BOSE. Вищеописане та багато іншого дозволять водієві оптимізувати та значно покращити досвід електричної мобільності.

Цього року журі Конкурсу вже відзначало головного дизайнера Hyundai Сан Юп Лі людиною року в автомобільній галузі. Зокрема було підкреслено його вагомий внесок в інновації та дизайн електричних моделей бренду, зокрема Hyundai IONIQ 6, абсолютно нової KONA та експериментального автомобіля N Vision 74.

IONIQ 6 вже відзначався престижними нагородами, зокрема “Седан року” на церемонії вручення нагород GQ Car Awards 2023 та “Новий автомобіль року”, організований Le Guide de l’auto. Крім того, він отримав п’ятизірковий рейтинг безпеки та визнання «Кращим у своєму класі» в категорії “Велика родина” від Euro NCAP.

IONIQ 6 доступний для замовлення. Отримати докладну інформацію щодо нового автомобіля IONIQ 6 або дізнатись про поставки можна за телефоном: 098 686 8567


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567