Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 6Hyundai — купити Хюндай в автосалоні Paritet в Києві | Офіційний дилер Хундай в Україні - фото 7

На українському ринку та у світі, моделі Hyundai - TUCSON і IONIQ 5 успішно борються за звання кращого автомобіля року.

Минулого року було багато автомобільних прем'єр та особливо у SUV-сегменті. Проте TUCSON четвертого покоління та абсолютно нова модель IONIQ 5 успішно та активно стають фіналістами та переможцями у найвідоміших, престижних конкурсах та премій в автомобільній сфері.

У міжнародному конкурсі World Car of the Year увійшло сім кросоверів, з яких чотири моделі – електричні, і шість – оснащені двигунами внутрішнього згоряння. Hyundai TUCSON оснащений двигуном внутрішнього згоряння, а також доступні гібридні та плагін-гібридні версії. IONIQ 5 – повністю електричний автомобіль, збудований на інноваційній платформі E-GMP.

Об'єднують ці дві моделі Hyundai високі технології та функції, передові системи безпеки, комфорт та любов автовласників.

Цього року до складу журі премії "World Car of the Year 2022" входять 102 автомобільні журналісти з різних країн світу. Переможців буде оголошено 13 квітня 2022 р. на автосалоні в Нью-Йорку. Для отримання додаткової інформації про конкурс відвідайте офіційний веб-сайт: www.worldcarawards.com.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567